Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LAST SIDE kosi postrach graczy

Napisany przez #CHAUFFEUR, 02-08-2016, 01:25
LAST SIDE kosi postrach graczy

Offline #CHAUFFEUR

ELO ELO, DAJCIE MI PRZECIWNIKA!

"WIEZ" JAK TO OFENSYWKA XDDDDDDDDD

[Obrazek: H2fry8S.jpg]
[Obrazek: c6LQW6B.gif]

Odpowiedz

Offline Elus

"Nie ma kogo bic" hahahha
"Nie mów dzięki tylko weź do ręki  sprawdź czy miękki"
Odpowiedz

Offline Terrorym

no wstawiles urywek rozmowy,pokaz jak dalej leciales po matce berecie myslalem ze tylko rympal jest takim nie wyszkolonym debilem ale jednak nie...i sie spinajcie wstawiajcie dalej jakies gowniane ss nie piszcie do mnie ze jestem posmiewiskiem forum nie oslabiajcie mnie dzieci bo codziennie leze i placze jak czytam te wasze gowno...i tylko twoja matka twoj stary ciegle google i szukacie...masakra wyjdzcie na dwor bawcie sie ta tibia a widze ze tutaj juz prawie real jeden od was chcial sie ze mna na solowke ustawiac hahahaahahahahaahahah gildia last minet przyjedzie do mnie pod chate i co wtedy powiem matce??i to na tyle co wam moge napisac srajcie sie dalej,wrzucajcie ss urywkami (te fajne momenty) tak zeby blednie ludzie mogli to czytac ale co to tibia BAWMY SIE a i rympal prosze nie pisz ze mam pograne na tym serwie okej???bo leze i placze pa buziaki milej nocki mam nadzieje ze bedzie bez placzu i spiny pa
Odpowiedz

Offline 2450500

niewyszkolony* jak już, tępa dzido Wink i zluzuj te stringi mała, jak tak Cie interesuje moje życie prywatne, bo ja tu wchodzę tylko wieczorami ostatnio
Strona 'ukryła' pozostałe 5 zabójstw, ale kto był ten wie! Syndykat 25:1 Dobre Chłopaki + Kicz Dzicz
[Obrazek: wpierdol.png]
Odpowiedz

Offline serwisek

(04-08-2016, 01:06)2450500 napisał(a): niewyszkolony* jak już, tępa dzido Wink i zluzuj te stringi mała, jak tak Cie interesuje moje życie prywatne, bo ja tu wchodzę tylko wieczorami ostatnio

co ty pierdolisz ty cały czas jesteś założe się że na fecie jedziesz i tyle w temacie , albo ktoś za cb boty stawia
Odpowiedz

Offline Terrorym

(04-08-2016, 01:06)2450500 napisał(a): niewyszkolony* jak już, tępa dzido Wink i zluzuj te stringi mała, jak tak Cie interesuje moje życie prywatne, bo ja tu wchodzę tylko wieczorami ostatnio

No tak tylko wieczorem,ale jak to serwisek napisał od tego ćpania pewnie już nawet nie kontaktujesz która jest godzina ogarnij bułkę bo widzę ze nawet już na forum siedzisz i wbijasz lvle
Odpowiedz

Offline 2450500

hahaha, leże Biggrin Ćpunów to szukajcie w swojej żałosnej gildi no-handów, ja prowadzę inny tryb życia i chuj wam do tego parceliska Smile
Strona 'ukryła' pozostałe 5 zabójstw, ale kto był ten wie! Syndykat 25:1 Dobre Chłopaki + Kicz Dzicz
[Obrazek: wpierdol.png]
Odpowiedz

Offline Elus

Co co Ktoś w nosek ? gdzie jak ktoś tu ten ? Dawać.

ŻARTOWAŁEM mordki nigdy tego gówna Biggrin
"Nie mów dzięki tylko weź do ręki  sprawdź czy miękki"
Odpowiedz

Offline Terrorym

(04-08-2016, 12:15)Elus napisał(a): Co co Ktoś w nosek ? gdzie jak ktoś tu ten ? Dawać.

ŻARTOWAŁEM mordki nigdy tego gówna Biggrin

Już nie swiruj pewnie czasem se jeszcze przykurzysz po nosie,tylko nie dawaj rympalowi bo chłop się nam wykończy i kto będzie mnie zabijalSad
Odpowiedz

Offline #CHAUFFEUR

Jak ja coś tu złego wyczuwam, heh.. Proszę o spokój! Temat jest 4fun więc bez spiny chłopaszki to nie miejsce na to Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości