Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mining system

Napisany przez royalmichael, 14-01-2018, 15:40
Mining system

Offline royalmichael

Star 
Hej, to mój 1 pomysł, troszkę wyrozumiałości.

Mining System?

Kiedyś takie coś na otsie widziałem, nie będe podawał nazwy, ale co to dawało? Bardzo dużo osób siedziało na mc i kopało kilofem w ściane w kopalni, wylatywały przeważnie jakieś śmieci które możecie dodać/pozmieniać a jak miałeś szczęście to wykopałeś np. Gold nuggeta, po uzbieraniu np. 100 można było kupić za to jakieś itemy u npc które były za te nuggety, np. stamin dolla za 100 GN, to już Wasza kwestia jakie itemy mogłyby tam być. Oczywiście też był mining level który później dawał większe szanse że wypadnie nam GN Smile
Tylko Adminom mogę podać server gdzie to jest i mogą sprawdzić min. jak to działa.
Największy plus jeśli ktoś sie domyślił, jest taki ze dużo osób będzie tam siedziało na MC 24/7 kopiąc a co za tym idzie? liczba osób online która przyciągnie nowych graczy Smile

Pozdrawiam!

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Offline Vonshu

Jak sam mówiłeś boty, ja już widzę mase postaci do 200 lvl walących w ściany :/
Odpowiedz

Offline Hoppre

Niezła opcja, rozważamy dokładnie wady i zalety. Może nawet bardziej zmodyfikujemy pomysł. Dziękujemy za propozycję Smile
" [...] Jekaterino, teraz konaj mi na rękach, a Twoja dusza niechaj leci jako Amy."
[Obrazek: j9ofzTE.png]
Odpowiedz

Offline Big Black Clock

Brzmi ciekawie, liczbę botów można ograniczyć nakładając wymagany min. poziom na wykop.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości