Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Propozycje

Napisany przez Pjetrek, 02-08-2017, 21:11

Propozycje

Offline Pjetrek

Kilka propozycji od Pjetrka ;]
* Dodać system zamków pisałem to juz 2 edycje temu podobno byl w tracie pracy.
* Dodać arene pvp gdzie traci sie normalnie level i zalicza fragi do war moda np: miasto Darashia.
To all moje propozycje myśle że umila troszeczke gre. Proszę o wypowiadanie się pod tematem.
Odpowiedz

Offline Kendall Jenner

pjetrek slynny gracz rl mapek ;[ a zamki chce po chuJ?Biggrin
Odpowiedz

Offline Pjetrek

Bo takie gówna jak bejo może wyszły by swoim mainem na wara bo by miał świadomość ze walczy o jakieś bonusy gdy wygra zameczek.
Odpowiedz

Offline Kendall Jenner

a czy takie gowno jak tie wyjdzie? nie on nawet w gildii nie jest gdyz cyferki musza sie zgadzac Undecided
Odpowiedz

Offline Pjetrek

On wychodzi tylko inna postacia ;]
Odpowiedz

Offline Hoppre

Zamków na pewno nie będzie bo sobie przemyśleliśmy wszystko i dużo z tym roboty ( nie przypominam sobie, żeby kiedyś to było w trakcie pracy ) był battle event, który okazał się zbugowany i był niewypałem. Co do takich aren jak Darashia, Thais itd to mamy w planach kiedyś dodać. Mieliśmy na tą edycje, ale czasu nie starczyło i musieliśmy zrealizować co innego. W przyszłości chcemy także zrealizować inne zaplanowane rzeczy
" [...] Jekaterino, teraz konaj mi na rękach, a Twoja dusza niechaj leci jako Amy."
[Obrazek: j9ofzTE.png]
Odpowiedz

Offline Gavrosz

Moim zdaniem inne miasta mają sens i przydałyby się. Co do Castle to niestety odpada.
[Obrazek: MtZjNi9.png]
Odpowiedz

Offline Pjetrek

Dobra może ten castle niewypał ale jak bd już robić te areny to zróbcie tak zeby tylko czlonkowie guild mogli na nie wchodzic a nie noob charki co mwaluja plecy ;]
Odpowiedz

Offline Kendall Jenner

no jak to od ciebie gostki wchodza i walluja poniewaz spadnie im cyferka na mainie i co? alarm nawet nie pomoze xd
Odpowiedz

Offline Kendall Jenner

a i proponuje dodac exp na weekend na pewno przyciagnie nowych graczy jak i nowe gildie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości