Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Relacje + aktualizacja!

Napisany przez Gavrosz, 12-07-2017, 14:34
Relacje + aktualizacja!

Offline Gavrosz

Tak jak obiecywaliśmy. 
Filmik ze startu serwera, który odbył się 2 dni temu wraz z Draft Eventem.

Na chwilę obecną zmieniliśmy HP Young Stone Event
Od teraz kamienie te posiadają o 1/3 mniej HP . Wyniki konkursu wlecą dzisiaj, czekacie? Smile

[Obrazek: MtZjNi9.png]
Odpowiedz

Offline Alvaro Morata

O, coś tam tańczę na tej relacji. Wyszło całkiem fajnie, trochę śmiechu przy rozdaniu punktów z randomowymi graczami, ja to tam lubię takie spontany Biggrin. Fajnie, że można pograć, edycja zapowiada się spoko. Co do zmniejszenia hp stonów - dobra decyzja, bić to 30 minut dla jednego levela, średniawka Biggrin. Fajnie, że coś się dzieje, z pozdrowieniami.
Odpowiedz

Offline Gavrosz

(12-07-2017, 16:26)Alvaro Morata napisał(a): O, coś tam tańczę na tej relacji. Wyszło całkiem fajnie, trochę śmiechu przy rozdaniu punktów z randomowymi graczami, ja to tam lubię takie spontany Biggrin. Fajnie, że można pograć, edycja zapowiada się spoko. Co do zmniejszenia hp stonów - dobra decyzja, bić to 30 minut dla jednego levela, średniawka Biggrin. Fajnie, że coś się dzieje, z pozdrowieniami.

@Alvaro, dopiero zaczynamy zabawę, będzie bardzo ciekawie, obiecujemySmile
[Obrazek: MtZjNi9.png]
Odpowiedz

Offline Hoppre

★★★★ WYNIKI KONKURSU ★★★★
Wyniki już są! Wymienione osoby na fanpage zapraszamy na priv wraz z napisaniem loginu i nicku postaci. 
Miały być 3 osoby, ale dodajemy bonusowe miejsce 4! Smile

Więcej konkursów niebawem. Zapraszamy do śledzenia fanpage oraz dołączenia do naszej grupy, aby być na bieżąco.
https://www.facebook.com/groups/1297071277058908/
" [...] Jekaterino, teraz konaj mi na rękach, a Twoja dusza niechaj leci jako Amy."
[Obrazek: j9ofzTE.png]
Odpowiedz

Offline Hoppre

★★★★ PZ ZONE FIX & STONE EVENT ★★★★

System przechodzenia przez ludzi w PZ jak i poza strefą PZ został poprawiony. 
Po dokonaniu kompletnego global save, aby wgrać łatkę zrobiony został Stone Event. 

Miłej niedzieli!

[Obrazek: n01V4Px.png]
" [...] Jekaterino, teraz konaj mi na rękach, a Twoja dusza niechaj leci jako Amy."
[Obrazek: j9ofzTE.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości