Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

NO FEAR ROBI LASKI vol. 2

Napisany przez Gość, 08-03-2017, 18:08
NO FEAR ROBI LASKI vol. 2

bodzio2007

Godzina 18, 10 postaci zapierdala za sobą na Atroxach - 200 lvle. Nie mam screena, ale myśle do sprawdzenia. Wyjebcie to...
Odpowiedz

Offline Hoppre

Następnym razem specjalnie będę przy tym i myślę, że kilka banow na mainy sprzedam. Może się ogarną Wink
" [...] Jekaterino, teraz konaj mi na rękach, a Twoja dusza niechaj leci jako Amy."
[Obrazek: j9ofzTE.png]
Odpowiedz

Offline ziomek12322

To ze no fear robi laski to każdy wie. Ale też bez przesady latają po 10MC i maja lvl za free,nie muszą expic przykład kozakos (apap) czy Pecik DDL
Odpowiedz

Offline LUKASZ

No przecież nie widać TOP LVL na serverze kto używa lasek a kto nie. Oczywiście "kupują na Handlu", oczywiście tylko ciekawe dlaczego nikt inny nie może kupić tych lasek? Bo nikt tego nie ma a jak mają to nie sprzedają. Tez mogę zmienić sobie ip wbić 199 lvle z 30 i na mc spam ue robić... ale po co? Gdzie tu jest FUN?
Odpowiedz

DDL

LUKASZ, serio myślisz, że wbijałem lvl na laskach ?
Odpowiedz

Anarchusiendo

z 30 leveli wbiles pecie na laskach, jak sie biliśmy padles i nagle 3 levele wiecej miałeś wszystko da się sprawdzić na listach dedów Twoich, ze padłeś i jak już dobiegałeś pecie to z większym levelem Smile
Odpowiedz

Here

Anal klej pizde i idź sie pierdol Biggrin

A peta to znajdź sobie w domu Biggrin
Odpowiedz

DDL

raz w życiu po dentce użyłem laski i wróciłem na ten sam lvl płaczku Biggrin ale to było już dawno dawno temu Wink bądź w niedziele o 21
Odpowiedz

Offline Elus

I co płaczesz że ktoś lata na mc a ty nie możesz bo twój komputer jest tak słaby albo nie potrafisz zrobić żeby Ci latało 10mc
|---|
|---|
|---|
|---|
|---|Nie patrz w dół
|---|
|---|
|---|
|---|Nie schodź niżej
|---|
|---|
|---|