Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

NO FEAR ROBI LASKI

Napisany przez bodzio2007, 07-03-2017, 18:11

NO FEAR ROBI LASKI

Offline bodzio2007

Z tego co mi wiadomo 4 MC to jest maksimum, a tutaj widzimy jak ktoś z gildii NO FEAR ma ich na follow ponad 10 Smile. Odbiera nagrode w postaci cukrowych lasek. -+25 lvla , tak się teraz expi, robiac laske mikolajowi.      

http://www56.zippyshare.com/v/vJiNi5t0/file.html
Odpowiedz

Offline aspirynee

Na jakiej podstawie twierdzisz, że to ktoś z gildii No Fear?
Brak dowodów gostek, temat bezsensu.
Odpowiedz

Offline bodzio2007

przerzucaliście pomiędzy sobą te laski później. Niech admin sprawdzi logi na tych postaciach, z jakiego IP bylo polączenie Smile proste i na temat.
Odpowiedz

Offline aspirynee

Masz ss, że ktoś przerzucał?
Nie pogrążaj się.
Odpowiedz

Offline Kozakos

Nie wiem do czego dążysz.Po pierwsze nie musiała być to jedna osoba tylko np 6 siedzących na ts. Po drugie czemu od razu oskarżasz gildie No Fear chłopie my się nie sramy expić normalnie w porównaniu do was. Tak jak napisał kolega aspirynee tematu zupełnie bez sensu, ale jak Ci da to spokój niech się admin wypowie
Odpowiedz

Offline bodzio2007

Niech sprawdzi IP, z których się łączono. Czekamy Smile
Odpowiedz

Offline Szczurek

(07-03-2017, 19:16)bodzio2007 napisał(a): Niech sprawdzi IP, z których się łączono. Czekamy Smile

Popieram Smile
Wystarczy sprawdzić IP Smile
Odpowiedz

Offline Hoppre

Tak to była osoba z NO FEAR. Gavrosz się tym zajmował i sprawdzał. Osoba ta została upomniana i napisaliśmy, że podobne tego typu sytuacje będą skutkowały banami na IP jak i konta. Mało tego, osoba ta będzie najbardziej sprawdzana ze wszystkich pod względem każdej czynności więc nie radzę kombinować. Pozdrawiam Smile
" [...] Jekaterino, teraz konaj mi na rękach, a Twoja dusza niechaj leci jako Amy."
[Obrazek: j9ofzTE.png]
Odpowiedz

Offline bodzio2007

@ASPIRYNE co Ty na to? Upomnienie? Trochę to niedorzeczne, bo na czacie dostaje się bana za byle gówno.
Odpowiedz

Offline aspirynee

bodzio już nie płacz Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości