Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problem z Tutorem

Napisany przez ToSaJakiesJaja, 22-02-2017, 22:34

Problem z Tutorem

Offline Gavrosz

Jako osoba obiektywna w tym temacie muszę powiedzieć, że zastanawia mnie jedno, słyszałem sporo zgłoszeń na nowego tutora ale głównie od osób z gildii No Fear. Chciałbym się dowiedzieć co mają do powiedzenia w tym temacie osoby neutralne. Brak dowodów to kolejna z brakujących rzeczy w tym temacie. Czekam na dalszy rozwój tematu
[Obrazek: MtZjNi9.png]
Odpowiedz

Offline Kernon

Tu chodzi o to że Viceroy banuje ludzi za to ze mu cos sie powie nie po jego mysli ... tak samo z mute.. brixton byl jakos tutotem ktos mu ublizal bo wiadomo wojny gildi sa i to jest normalne ze jeden drugiemu ubilza i jakos on nikogo nie banowal ze mu ktos ublizal po za tym Viceroy jak byl z nami tez robil rzeczy ktore nie powinien chociazby bylismy na warze na miescie i ktos z DOMINANDO przyszedl noob charem to tez mu bana dal to raczej nie chodzi o to ze tylko my mamy problem , tu chodzi o to ze u nas na tsie z nim byly spiny taki wielki tutor a ddosowal swoich ludzi na tsie bo chcial sprawdzic kogo moze IQ 0 pozdro.
Odpowiedz

DDL

Po 1 dla mnie to w ogóle beka, że za wyzywanie w Tibii dostaje się mute/bana, bo św Tibii to jest normalna rzecz na każdym serwerze tak było jest i będzie (mentalność ludzi grających w tą grę)
Po 2, kiedyś kiedyś jak dominando przychodziło noobkami na wojnę to była akcja że dawał namelocki żeby nie chodzili charami.
Po 3 to tak między nami, wiem jakie akcje były jak był w no fear bo siedział u nas na ts'ie i wiem że na pewno nic się nie zmieniło bo każdy się na niego skarży i to również nie jest bez powodu.
Ja nie jestem osobą która się jakoś specjalnie przejmuje tym co ktoś pisze w Tibii ani tymbardziej taka która robi jakieś screeny, żeby komuś dojebac. Ale powiedz mi Gavrosz/Hoppre, jakich wy dowodów potrzebujecie żeby skończyć tą farse? Jedyna osoba która znam i byłaby sprawiedliwym tutorem jest tutaj aras i nie wiem w ogóle z jakiej okazji Viceroy dostał tutora, ale to już nie moja sprawa.

Pozdro
Odpowiedz

Offline Marcin Gortat

Dokladnie. Ja jestem osobą nieutralna, siedzialem swojego czasu na ts No fear oraz DOminando. i jak Viceroy byl w no fear to dawal mute zeby mozna bylo kogos zabic. sam bylem swiadkiem jak rozdal graczą z dominando 2-3 bany po czym powiedzial ze niepotrzebnie zbanowal dana osobe bo mial dowody na bana dla 2 osob a dla 3 niestety nie mial. ale udalo mu sie wyjsc z tego calo jak widac.
Jestem Za przeprowadzeniem jakiegos konkursu na nowego tutora czy poprostu wybranie tutora poprzez polecenia innych graczy. z powodu iż Viceroy nie dopełnia swoich obowiazkow w 100%.

Pozdrawiam Marcic Gortat
Odpowiedz

DDL

konkretnie osobą na którą nie miał dowodu a wyjebał jej bana był kreejzol Wink pierwszy ban za blokowanie bossa, dowodu na to nie ma i jestem pewny tego Wink to że oni sobie później zasłużyli na bany to już sprawa drugorzędna
Odpowiedz

Offline Krejzol

(23-02-2017, 13:48)DDL napisał(a): konkretnie osobą na którą nie miał dowodu a wyjebał jej bana był kreejzol Wink pierwszy ban za blokowanie bossa, dowodu na to nie ma i jestem pewny tego Wink to że oni sobie później zasłużyli na bany to już sprawa drugorzędna

Odnośnie mnie i mojego Bana.
Blokowałem wyjście na bossa. Prawda wkurwiłem sie za bana, ale był zasłużony.
Ps. Kreska pecie wbij w końcu "pezeta" Smile
Odpowiedz

Offline Szczurek

(23-02-2017, 06:45)Gavrosz napisał(a): Jako osoba obiektywna w tym temacie muszę powiedzieć, że zastanawia mnie jedno, słyszałem sporo zgłoszeń na nowego tutora ale głównie od osób z gildii No Fear. Chciałbym się dowiedzieć co mają do powiedzenia w tym temacie osoby neutralne. Brak dowodów to kolejna z brakujących rzeczy w tym temacie. Czekam na dalszy rozwój tematu

Gawrosz z Mojej strony co mam do powiedzenia jestem w suporcie masz moje zaufanie masz logi serwera wszystko jest do sprawdzenia
tutaj niema nic do wyjaśniania zapytaj naprawdę normalnych graczy ale na forum tego się nie dowiesz 90& serwera jest za tym że jestem dobrym tutorem i sprawuję swoją funkcję dobrze
Jeżeli Chodzi o to karma tych co na to zasługują większość serwera jakoś potrafi się zachować
Gawrosz nie patrz na mniejszość ponieważ to nie o to w tym chodzi Smile
Jedna Gildia nie powinna przeważyć na tym czy zostanę na pozycji czy nie

Jeżeli byś zobaczył wczorajsze zachowanie ich na HELPIE na pewno byś poparł moje decyzje i bany Smile
Bo już chuj z kulturą ale takie zachowanie jakie robię co piszę sam byś ich wczoraj po banował.

(23-02-2017, 11:25)Marcin Gortat napisał(a): Dokladnie. Ja jestem osobą nieutralna, siedzialem swojego czasu na ts No fear oraz DOminando. i jak Viceroy byl w no fear to dawal mute zeby mozna bylo kogos zabic. sam bylem swiadkiem jak rozdal graczą z dominando 2-3 bany po czym powiedzial ze niepotrzebnie zbanowal dana osobe bo mial dowody na bana dla 2 osob a dla 3 niestety nie mial. ale udalo mu sie wyjsc z tego calo jak widac.
Jestem Za przeprowadzeniem jakiegos konkursu na nowego tutora czy poprostu wybranie tutora poprzez polecenia innych graczy. z powodu iż Viceroy nie dopełnia swoich obowiazkow w 100%.

Pozdrawiam Marcic Gortat

A co do Ciebie kolega na to co piszesz nie musisz mieć dowodów Smile Bo administracja sobie wszystko może sprawdzić i już twoje słowa są puste.
Wiec oszczędźcie im pracy i sprawdzania tych wyssanych z palca bredni.
Odpowiedz

DDL

(23-02-2017, 19:53)Krejzol napisał(a):
(23-02-2017, 13:48)DDL napisał(a): konkretnie osobą na którą nie miał dowodu a wyjebał jej bana był kreejzol Wink pierwszy ban za blokowanie bossa, dowodu na to nie ma i jestem pewny tego Wink to że oni sobie później zasłużyli na bany to już sprawa drugorzędna

Odnośnie mnie i mojego Bana.
Blokowałem wyjście na bossa. Prawda wkurwiłem sie za bana, ale był zasłużony.
Ps. Kreska pecie wbij w końcu "pezeta" Smile

widze, że aż konto założyłeś żeby napisać ten post i bronić chorągiewy Biggrin ale to dobrze, ja wiem, że blokowałeś pz tylko, że on na to nie miał dowodu Wink
ps. wbijam codziennie pz, tylko spierdalasz jak wbije Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości