Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problem z Tutorem

Napisany przez ToSaJakiesJaja, 22-02-2017, 22:34

Problem z Tutorem

Offline ToSaJakiesJaja

Problem z Tutorem jest następujący. Daje mute oraz bana za nic. Jeżeli coś nie jest po jego myśli również leci ban albo mute. Oczywiście jeżeli on kogoś zaczyna obrażać jest bardzo dobrze lecz gdy powiesz coś na niego automatycznie dostajesz mute. Proszę o zmianę Tutora ponieważ nie wypełnia swoich zadań rzetelnie i przede wszystkim uczciwie. I podejrzewam ze okłamuje Administracje.... 
Odpowiedz

Offline Sentino

Tak potwierdzam to wszystko Smile bana daje za nic + muty
Odpowiedz

Offline TAKTOJA

Dostałem Mute na 5 min za to ze napisałem ,, marta kupi glejta " Co to ma znaczyć 3/4 ludzi pisze co chce a wrogiej gildi utrudnia gre powodzenia za niedługo bedzie kolega dynie załatwiał ?
Odpowiedz

aspirynee

Potwierdzone info! Wink
Odpowiedz

Offline Kernon

Witam , potwierdzam mute za nic , ban moim zdaniem nie potrzebny skoro dwie gildie sie nawzajem wyzywaja jakos nikt wiecej bana nie dostaje BRIXTON byl tutorem nie mial mozliwosci banowania bylo dobrze a teraz kazdy kto cos zle powie do Viceorya dostaje bana czy to jest normalne ? to jak ktos mnie obraza to tak samo powinen dostac bana czy nie ?? czym on sie rozni od innego gracza?
Odpowiedz

aspirynee

Jak dla mnie ten gość dostał tutora z dupy tak naprawdę, powinien być jakiś konkurs czy cos Wink
Odpowiedz

Offline ziomek12322

Moim zdaniem wypadało by wybrać nowego Tutora jeżeli ten jest kontrowersyjny.(oczywiście jeżeli są dowody na nadużywanie władzy przez obecnego Tuta)
Tutorem powinna zostać osoba neutralna, spokojna, prawdziwa. dlatego ja polecam gracza o nicku : moshizukushich, jest to zaufana inteligentna osoba, byl w administracji nie jednego otsa
Odpowiedz

Offline Szczurek

Coś jest nie tak chyba jak jeżeli Tylko WY macie jakiś problem Ciągle a inni gracze jakoś nie uff Sad
Ja swoje obowiązki wykonuje dobrze Smile
Banować za Wyzywanie już nie będę nie martwcie się Smile
Administracja Kazała wyciągać konsekwencję w dłuższy i surowszych mutach Smile
Czekają długie i surowsze Muty Smile za wasze zachowanie bo widać nie potraficie się zachować ani nie dorośliście do tej gry Smile

I proszę nie pisać do mnie wiadomości na grze typu
"Stracisz Tego Tutora"
"Albo Twoja Matka itd"

Bo takim zachowaniem pokazujecie że nawet nie powinniście mieć prawa głosu Smile

Brixton również mógł banować Smile

Pozdrawiam
Viceroy
Odpowiedz

aspirynee

Jak najbardziej polecam! Moshizukushich na tutora Wink
Odpowiedz

Offline TAKTOJA

To Dlaczego Sentino dostał bana coo ? myśl chłopie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: