Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

plynnosc gry

Napisany przez pedeef, 21-02-2017, 09:21
plynnosc gry

Offline pedeef

Witam,

jestem nowym użytkownikiem forum a na Cylerii grałem już jakiś czas, zwłaszcza przed nowym startem. Zauważyłem taki problem że po starcie, w kliencie w oknie logowania wpisywane znaki wyświetlają się z opóźnieniem ok. 0.5 sekundy. A w grze przy ustawieniu DX5 mam do 31 FPS, gdy ustawiam DX9 to spada i nawet nie osiągnie 20. Lapka mam dosyć dobrego, w innych gierkach <nie wiesiek ani cs go> nie miałem problemów z płynnością a tu ots takie coś... Też tak macie? Można temu zaradzić? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
pedeef
Odpowiedz

Offline Kernon

Ja mam znowu taki problem ze często  dostaje kicki , oraz przy zapisie serwera nie każdym dostaje takiego laga ze padam ... Można by było to jakoś sprawdzić czy to nie jakiś problem od serwera bo internet chodzi elegancko , komputer nowy ... z tego co mi wiadomo to nie tylko ja mam tez taki problem bo ostatnio jak padłem na zapisie ludzie na helpie tez pisali ze mieli laga i padli ... strasznie jest to denerwujące Angry Angry
Odpowiedz

Offline Gavrosz

To jest Twój indywidualny problem, niestety ale problemy z serwerem musimy wykluczyć ze względu na stosunek do jakości serwera dedykowanego. Ja osobiście nie doświadczam takich problemów. Powiedz mi jeszcze, czy korzystasz z klienta Cylerii?
[Obrazek: MtZjNi9.png]
Odpowiedz

Offline Kernon

Właśnie używałem klienta cylerii , teraz na ta chwile używam zwykłego klienta i na razie jest ok .. :P ale to nie zmienia faktu ze odkad gram i expie stracilem tyle lvl ze tragedia ... kazdy ded 3h odrabiania
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości