Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problem z DOMKIEM!

Napisany przez whoyouareman, 20-02-2017, 00:33
Problem z DOMKIEM!

Offline whoyouareman

Witam serdecznie,

Na wstępnie zaznaczam że jestem wkurzony tą sytuacją.
Wiem że taki server to dużo roboty, i domki mogą być niedopracowane ale na ten moment jestem stratny na pewno ok. 50 pkt do sms shopa + jakies ISy ale tych nie pamietam...
A więc mam domek na postaci "Boski Mefedron" w miasteczku Resona, no i sytuacja jest taka że nie zapisuje mi itemów w domku na 12sqm równo w lini 6 na dole i 6 na góże, a własnie tam miałem te itemy ( na balkonie ) widać po układzie pozostałych rzeczy jak to wyglądało. Co z tym zrobić? Sprawdźcie sobie że serio tam nie zapisuje itemów, a ja na dobra sprawe jestem stratny z waszego błędu. Piszcie co dalej ewentualnie na PW.

Czekam, zaniepokojony.
W załączniku ss domku ( góry ) dól tak samo wygląda.
Odpowiedz

Offline tyraelPL

http://imageshack.com/a/img924/153/QFfR0E.jpg
Kolejny Domek gracza Hiroshimo na zaznaczonych 3 kratkach znikają itemy.
Wiele osób skarży niewyjaśnione przypadki zniknięć wartościowych przedmniotów ze swoich prywatnych domów.
Złodziej?
"Walka jest wychowaczynią wolności"
Odpowiedz

Offline Hoppre

Sprawa do wyjaśnienia w grze. Napisałem do ciebie.
" [...] Jekaterino, teraz konaj mi na rękach, a Twoja dusza niechaj leci jako Amy."
[Obrazek: j9ofzTE.png]
Odpowiedz

Offline Szczurek

(20-02-2017, 15:01)Hoppre napisał(a): Sprawa do wyjaśnienia w grze. Napisałem do ciebie.
Odpowiedz

Offline tyraelPL

(20-02-2017, 15:36)Szczurek napisał(a):
(20-02-2017, 15:01)Hoppre napisał(a): Sprawa do wyjaśnienia w grze. Napisałem do ciebie.
Widziałem, @Szczurek, ale nie ma mnie teraz jeste w pracy Wink będe po 10 pisz na PW kiedy się złapiemy
"Walka jest wychowaczynią wolności"
Odpowiedz

Offline whoyouareman

Hej no niestety z racji pracy i życia codziennego nie bardzo mam jak się z Gm-em kontaktować, chociaż około 23 Cie szukałem. No nic może rano bedziesz... będę próbował a jeśli nie to proszę napisz na PW co chcesz wiedzieć, lepszy taki kontakt "wyczekiwany/wolniejszy" niż żaden. Pozdrawiam

Oczywiście pw na forum mam na myśli, a w grze będę próbował przez ctrl+r, ewentualnie na czat/pomoc Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości