Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

KRESKA DDL ZNOWU BLOKUJE

Napisany przez Anarchusiendo, 01-02-2017, 10:43

KRESKA DDL ZNOWU BLOKUJE

Offline Anarchusiendo

[Obrazek: 6c3dbbb557608.png]
Odpowiedz

Offline Anarchusiendo

dziwnym trafem kreska ddl loguje od razu po zrobieniu tematu Smile
Odpowiedz

Offline Anarchusiendo

[Obrazek: 48fcc37a00734.png]
Kolejny kumpel pomaga kresce, mozna sprawdzić po ip co to za cwel i za pomaganie też moze wyłapać
Odpowiedz

Offline DDL

wszystko co związane z pokutnikiem to moja sprawa ? popytaj numerouno co ostatnio robił jak po niego o 3 w nocy tam przyszedłem i spalił wrotke, a blokował resp.. jakbyś dobrze poszukał to byś wiedział, że mnie tam nie ma.. popatrz sobie moje chary i zobacz, że miałem kicki przez całą noc i rano od neta i nie expiłem zbytnio, więc skończ pierniczyć te swoje farmazony i zakładać tematy na forum. ps kup ręce
Odpowiedz

Offline Anarchusiendo

gościu jak to nie Ty, to ktoś inny dostanie bana i tyle, wez się ziomek zaloguj do życia. PS. niech se cala gildia NO FEAR kupi pvp i zmiencie nazwe na obsrańcy bez pvp
Odpowiedz

Offline DDL

Twój poziom wypowiedzi jak i innych pionków z waszej gildii daleko odbiega od normy. Wasza gildia to hipokryci i dzieci w jednym, płaczecie o pvp a sami nie potraficie wyjść na bitke bez noobcharów rzucających mw za nas i puszujących, bo bez tego macie srogi wpierdziel, druga kwestia blokowanie respów.. idź porób screeny na kolegów ze swojej gildii, czyt. Numerouno, Krol Albani, skoro jesteś taki prawilny. Pewnie jakieś inne kiepy jeszcze by się znalazły o których nie wiem.. Co do mojego życia to zajmij się swoim i pojedź do szpitala niech Ci ręce z gipsu wyjmą w pierwszej kolejności. bez odbioru
Odpowiedz

Offline Anarchusiendo

gościu sam was obiegam bo stoicie w miejscu jak pizdy bo nawet biegać nie umiecie to proste, ze was zwoluje z tylu i przejeżdżamy po was tak jak było na mieście u nas nawet nikt nie mówił, w 12 osob was w 18 rozjebaliśmy, co by tu dodać? ze wychodzicie 1x na dzień? i zaczynacie dopiero żyć o godzinie 4 rano? kiedy każdy spi, ale wasze życie opiera sie na tibijce Biggrin mlody zdr (aspiryna-POLICJA) wstawił 1-szy zdj, więc odbij koleżko z lamusami się bratasz, no było widać teraz na szkwalach, co pokazaliście Biggrin Ty gościu cały jesteś w gipsie, NO HANDY, ELO
Odpowiedz

Offline Pjetrek

Popieram Mlody tylko umie po respach latac bo w pvp to gowno.
Odpowiedz

Offline aspirynee

Utrudniał wejście na expa czemu miałem nie wstawić ss?
Widzę, że masz kompleksy po tamtej edycji, w twojej głowię został uraz na całe życie Biggrin
To że ty z dupska na policji strzelasz to nie moja sprawa Smile

Ps: Piotrek Pietrzak poczekaj aż ręce wyciągną Ci z gipsu dopiero graj, bo tak to bez sensu. Nie pozdrawiam.
Odpowiedz

Offline DDL

(01-02-2017, 13:43)Anarchusiendo napisał(a): gościu sam was obiegam bo stoicie w miejscu jak pizdy bo nawet biegać nie umiecie to proste, ze was zwoluje z tylu i przejeżdżamy po was tak jak było na mieście u nas nawet nikt nie mówił, w 12 osob was w 18 rozjebaliśmy, co by tu dodać? ze wychodzicie 1x na dzień? i zaczynacie dopiero żyć o godzinie 4 rano? kiedy każdy spi, ale wasze życie opiera sie na tibijce Biggrin mlody zdr (aspiryna-POLICJA) wstawił 1-szy zdj, więc odbij koleżko z lamusami się bratasz, no było widać teraz na szkwalach, co pokazaliście Biggrin Ty gościu cały jesteś w gipsie, NO HANDY, ELO

weź mnie nie rozśmieszaj Biggrin hahaha Ty wallujesz, chyba z tych noobcharów którymi przychodzicie nam na plecy na każdym warze albo wchodzicie tak żeby się walli nie dało rzucać bo stoi wasz jebany noobchar z 10 lvlem. jak zaczęliście w pizde dostawać 17:3 to nagle noobchary w ruch co ? poucz się troche pvp, bo wojna to jest wojna między dwoma gildiami, a nie kurwa na to kto lepiej będzie wallować plecy noobcharami. od nas nikt nie chodzi noobcharami na wary, a wy czy to behemoty czy to invilisy czy miasto, zawsze to samo.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości