Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nabór na Tutorów (wstęp)

Napisany przez Gavrosz, 23-01-2017, 23:00

Nabór na Tutorów (wstęp)

Offline ziomek12322

Leewar i kreska odpadają sa to toksyczni gracze,któryś z nich w administracji nie wróży dobrze dla serva
Odpowiedz

Offline Here

ZRÓBCIE KONKURS NA TUTORA ..
Odpowiedz

Offline Kozakos

Lukasz ty na tutora dobry żart. Popieram w 100% lee'war na początku zaczynałem grę o co bym się nie zapytał zawsze mi odpowiedział,pomógł i doradził.
Odpowiedz

Offline Anarchusiendo

jestem przeciwko tutorowi Lee'war, po za tym podobno nie gra, wiec lee' war odpada, bo mu się odechcę grac i przestanie pomagać, dodatkowo on nigdy nie udzielił mi jakiejkolwiek odpowiedzi, bo byłem z przeciwnej gildi, co stawia sprawę jasno, ze tutor nie powinien być związany z gildiami Smile
Odpowiedz

Offline Extez987

Zgłaszam samego siebie mój nick w grze to Extez Rp a teraz Paralize Dead z gildii Illuminati.Zawsze staram się pomóc szczególnie nowym graczom i nie raz rozdawałem item shopy za darmo robiąc konkurs np "Kto wie opowie lepszy kawał".Co prawda gram dopiero od tej edycji ale myślę że świeżakowi też trzeba dać szansę.Jestem spokojny i opanowany człowiek z każdym się dogadam.Mam 18 lat.Nazywam się Krystian.Myślę,że sprawdze się w roli tutora.Pozdrawiam
Odpowiedz

Offline Here

może zostać cyleriańskim błaznem jak sprawdzasz sie w kawałach Biggrin

Tutora zostaw komuś innemu Wink
Odpowiedz

Offline Extez987

Ty mnie chyba nie zrozumiałeś ziomek.To był konkurs kto opowie lepszy kawał,a źe tobie coś nie pasuje to ci ja ci na to poradze
Odpowiedz

Offline Elus

Co wy wiecie o zabijaniu
"Nie mów dzięki tylko weź do ręki  sprawdź czy miękki"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości