Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nabór na Tutorów (wstęp)

Napisany przez Gavrosz, 23-01-2017, 23:00

Nabór na Tutorów (wstęp)

Offline Magdalena

Pan Imagination , pomaga Wink
Odpowiedz

Offline Freez

Imagination - ten człowiek ma bardzo słabą psychikę ,bierze narkotyki ,delektuje się Kwasem ,ma kolege Dawidka ,oraz jego poziom rozwoju nie przekracza wieku 12 letniego dziecka ten osobnik nienadaje sie na tutora Biggrin Jak był mały mama go dwa razy podrzuciła i tylko raz złapała i troszke mu sie poprzestawiało i teraz gwiazdorzy bo lekcje w szkole zostały odwołane z powodu -36,6 *C z góry przepraszam za niego ale tak juz wyszło nieprzejmujcie sie jego opisem a jego zgłoszenie na tutora to zwykły plagiat Biggrin :* Imagination buziaczki :*
Odpowiedz

Offline grates123

Uprzejmię informuję, że nastolatek którego wypowiedź możemy zobaczyć u góry jest niezrównoważony emocjonalnie. Dodatkowo posiada on kompleks Edypa, i jego ego nie dopuszcza myśli, że stanowisko tutora może objąć jakiś inny gracz. Dlatego jego wypowiedź nie powinna być wgle wzięta pod uwagę. Dziękuję i pozdrawiam Imagination
PS:Freez inteligenty pocisk jak na ćpuna nie sądzisz?;D
Odpowiedz

Offline kawka999

Lee'war na Tutora . Dzieki i pozdrawiam Yni.
Odpowiedz

DDL

Lee'war, zawsze służy pomocną ręką Biggrin
Odpowiedz

Anarchusiendo

Jestem przeciwko lee' warowi, strasznie toksyczny gość
Odpowiedz

Offline #CHAUFFEUR

(28-01-2017, 16:55)Anarchusiendo napisał(a): Jestem przeciwko lee' warowi, strasznie toksyczny gość

+
[Obrazek: c6LQW6B.gif]

Odpowiedz

Offline Szczurek

(31-01-2017, 16:40)Sher7ock napisał(a):
(28-01-2017, 16:55)Anarchusiendo napisał(a): Jestem przeciwko lee' warowi, strasznie toksyczny gość

+

Popieram jestem jak najbardziej na NIE
Wafel Smile
Odpowiedz

Offline LUKASZ

Exclamation 
Witam, widzę duży problem co do TUTORów... To może moja osoba będzie odpowiednia na to stanowisko.
Jestem osoba która nie zachowuje się jak dziecko, co nie moge powiedzieć o 75% graczy servera.
Gram tutaj nie po to żeby wyzywać "gracza" tylko żeby dobrze się bawić.
JESTEM ZA TYM ŻEBY KAŻDY KTO PISZE WULGARNE SŁOWA NA CHAT/HELP / HANDEL BYŁ UKARANY MUTE.
Może nie gram zbyt długo "to moja 1 edycja" ale myślę ze jestem wstanie pomoc każdemu nowemu graczowi.

Pozdrawiam LUKASZ

ps. Kultura Troche ;]
Odpowiedz

Offline Hoppre

Spokojnke będziemy wybierać ludzi i zostawiać ich na okres próbny. Może w końcu się trafi jakaś odpowiedzialna osoba i ogarnięta
" [...] Jekaterino, teraz konaj mi na rękach, a Twoja dusza niechaj leci jako Amy."
[Obrazek: j9ofzTE.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości