Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nie ma Odpowiedniej zakładki :D

Napisany przez ORKOnEK, 03-01-2017, 22:56
Nie ma Odpowiedniej zakładki :D

Offline ORKOnEK

Gracz Taboret oszukał podczas gry w dice.

graliśmy w dice.
Pisze:Low
Przegrałem. dałem item Helmet z is dla EK
zaraz pisze znowu Low.
wypada 3
 co oznacza że wygrałem
 a gracz o nicku Taboret pyta sie co wypadło odpowiadam że 3 i że wygrałem z wspomniany gracz odpisał że zostałem okradziony Undecided

SS jako dowód Biggrin

http://screenshot.sh/od1v1dF5yUZyz
Odpowiedz

Offline serwisek

o hazard sie bicccc a z tych ss gowno tam widze eloooo
Odpowiedz

Offline ORKOnEK

(04-01-2017, 00:11)serwisek napisał(a): o hazard sie bicccc a z tych ss gowno tam widze eloooo

Fajnie że sie wypowiedziałeś ale nie wpierdalaj sie gdzieś gdzie o tak nie masz nic do powiedzenia Biggrin
Odpowiedz

Offline Mruczkowy

Nie sądzę żeby ten ss był wiarygodnym źródłem bo prawie nic z niego nie wynika, szkoda że tego nie nagrałeś. W tej sytuacji jedyne co możesz robić jeżeli na prawdę Cię okradł to ostrzegać innych przed nim i psuć mu "opinie". Pozdrawiam Biggrin
Odpowiedz

Offline Elus

Ta jeszcze w oknie na środku na samej górze "Ba@xp@ia" XDDDD
"Nie mów dzięki tylko weź do ręki  sprawdź czy miękki"
Odpowiedz

Offline Tibia

Chcecie łatwo znaleźć oszusta? Polecam napisać na handlu buy baku amulet, 90% da Ci na trade amulet wyglądający tak samo jak ten który dropi np z Hellhound.
Odpowiedz

Offline Mruczkowy

(04-01-2017, 19:44)Tibia napisał(a): Chcecie łatwo znaleźć oszusta? Polecam napisać na handlu buy baku amulet, 90% da Ci na trade amulet wyglądający tak samo jak ten który dropi np z Hellhound.

Tak samo jest z ancient magic wandem, armorem dla pallka i nie wiem czy nadal da się zdobyć panda doll lub nightmare doll, może dobrym pomysłem byłoby usunięcie tych "powtarzających się przedmiotów" żeby nikogo więcej nie kusiło Biggrin
[Obrazek: 2A3L5SS.gif]
Odpowiedz

Offline Szczurek

T/C
Odpowiedz

Offline radek443

o co z tym chodzi

Offline jakub196

i co z tym jest

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości