Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GUNFO PVP

Napisany przez Malin, 29-12-2016, 21:49
Ankieta: Zmienic czy nie?
Ankieta jest zamknięta.
TAK
100.00%
6 100.00%
NIE
0%
0 0%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

GUNFO PVP

Offline Tibia

(29-12-2016, 23:37)Pjetrek napisał(a):
(29-12-2016, 23:25)Tibia napisał(a): Po pierwsze kultury się naucz, po drugie w 4h wbijasz 500lvl tak więc jak twój team zabija jeden 700lvl to ładne macie ogranie.

Taki pro PVP jestes to czm tylko expiole napierdalasz a nic nie warujecie ?

1. Nie jestem pro pvp
2. Expie bo ek jest niczym na low lvl
3. Zajmij się tematem a nie zbędny spam tworzysz, byle by coś napisać.
Odpowiedz

Offline Tibia

(29-12-2016, 23:50)Malin napisał(a):
(29-12-2016, 23:41)Mruczkowy napisał(a): Ue raczej ma dobry dmg, targetowy i tak będzie bił później trochę więcej nawet od ue. Co do pierwszych dwóch pktów to masz racje, powinno to zostać zmienione.

Ale patrz posłuchaj chcesz war mode na sd czy napierdalac ue w siebie?

Kolega Mruczkowy napisał wyraźnie "targetowy i tak będzie bił później trochę więcej nawet od ue"  A kto wali ue na warach? Chyba tylko po to by zabić swoich.
Odpowiedz

Offline Gavrosz

Nie mogę czytać nie których bzdur. Po pierwsze jak można "wyjebać" cały team na ue skoro jest BLOKADA do 5 osób na ekranie to raz. @Freez napisałeś, że przydała by się blokada, tylko, że ona już jest od bardzo dawna. Co do punktu 1, 2 to też się zgadzam.
[Obrazek: MtZjNi9.png]
Odpowiedz

Offline Mruczkowy

(29-12-2016, 23:50)Malin napisał(a):
(29-12-2016, 23:41)Mruczkowy napisał(a): Ue raczej ma dobry dmg, targetowy i tak będzie bił później trochę więcej nawet od ue. Co do pierwszych dwóch pktów to masz racje, powinno to zostać zmienione.

Ale patrz posłuchaj chcesz war mode na sd czy napierdalac ue w siebie?

Jakoś na poprzedniej edycji nie widziałem takich warów, więc moim zdaniem przesadzasz. Pograj trochę dłużej to się przekonasz o czym piszę
[Obrazek: 2A3L5SS.gif]
Odpowiedz

Offline Hoppre

O czym mu tu piszemy skoro przy 5 osobach już się UE nie da walić, piszesz, że przy teamie walicie UE to nie chce znać prawdziwej liczby waszego i przeciwnika teamu bo musiałaby wynosić po 2 osoby. Co do pota zobaczymy co da się zrobić
" [...] Jekaterino, teraz konaj mi na rękach, a Twoja dusza niechaj leci jako Amy."
[Obrazek: j9ofzTE.png]
Odpowiedz

Offline Gavrosz

Uwaga! Zostało naprawione potowanie przyjaciół, teraz możecie robić to tylko bezpośrednio obok gracza, potowanie z kilku sqm dalej jest już nie możliwe. Więcej informacji będziemy przedstawiać później.
[Obrazek: MtZjNi9.png]
Odpowiedz

Offline AZZAN

a ogarniesz potowanie tego palka?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości