Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SCREENY Z DEDOW

Napisany przez Anarchusiendo, 20-11-2016, 15:18

SCREENY Z DEDOW

Offline serwisek

pungi jak ja to zobaczyłem to nie mogłem powstrzymać się od śmiechu XDD
Odpowiedz

Offline zglaszambuga

oj uwierz ze my rowniez xD gdybys uslyszal ten smiech magicznego ze po 3h cie znalazl xD
Odpowiedz

Offline Baziak

(25-11-2016, 15:52)zglaszambuga napisał(a): mhmm ze niby uwazam sie za boga na ots? XD

Nie wiem jakim chujem ty nadal jesteś tutorem  Smile Tutor ma za zadanie pomagać, może na początku otsa to robiłeś teraz lecisz w kulki. Żałuję że nie robiłem screenów, ale czasami z taką pogardą odpowiadasz na niektóre pytania że szkoda gadać. Zaraz zleci się pewnie banda zjebów co wchodzą ci w dupsko i będą się podlizywać i pisać jakim to jestem cwelem bez życia. Jak dla mnie jesteś zbędny. Gdy ktoś ci zadaje proste pytanie, potrafisz odpisać " Spójrz sobie na stronie" lub w ogóle nie odpiszesz. Czekam na hejty Biggrin Biggrin
Odpowiedz

Offline zglaszambuga

jak sie dostaje pytania "dasz eq" to jak mam nie odpowiedziec z pogarda? do czasu do rozumialem pozniej zaczelo mnie to irytowac Smile tak samo pytania na ktore odpowiedzi jak byk mrygaja na stronie :f
nikt nie jest idealny a zwlaszcza ja

albo to ze nie odpisuje czasem... mowi sie trudno nie zawsze mam czas by odpisac na pytania: "czesc, jestes?" "Hej, mam pytanie" i 30 min gosc nic od odpisuje. Jak ktos pisze zwiezle i na temat to odpisuje.
Odpowiedz

Offline Baziak

Cieszę się że mój post cię zmotywował, od razu więcej na Chat/Help siedzisz. Doceniam Tongue
Odpowiedz

Offline Kysu

(25-11-2016, 12:41)zglaszambuga napisał(a): Pozdrowienia dla serka.
Latalismy wszedzie platne expowiska, questy (inq, poi lecielismy), kazdy mozliwy resp ukryty... ale tego ze na grimach siedzial nawet nie podejrzewalismy. Zeby jeszcze caly resp mial ustawiony a ten 1 zakret gdzie respilo sie z 20 grimów. Co nastepne? dragon lordy 1k lvlem? xD

[Obrazek: 41hR4bd.jpg]

Ktoś kiedyś od was się schował przed nami na Undead Dragonach - to dopiero hardcore Wink
Odpowiedz

Offline Alvaro Morata

Dodam tylko, że jest resp Ancientów, o których pewnie nie wiecie. Można tam expić dosłownie od 500 lvla, do 2k. Ile czasu tu grałem, to tam jeszcze nikogo nie było. Nie ma ich ani w tp roomie, ani na pay expach... One po prostu są na mapie, ale nie są ukryte Biggrin. Pozdrowienia panowie xd.
Odpowiedz

Offline aspirynee

To czemu tam nie expisz? ;v
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości