Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SCREENY Z DEDOW

Napisany przez Anarchusiendo, 20-11-2016, 15:18

SCREENY Z DEDOW

Offline Mruczkowy

Bez Wayfarera i mc nie ma nas? Co ty piszesz człowieku xD Wasza gildia jest tak ogarnięta że jak biliśmy was na 3 postacie (podczas gdy was było 4) nikt nie miał na siebie pota nawet Biggrin A gdy wszyscy padli, Hannibal jeszcze pisał do ziemniaka żeby go uhał, co jak widać było nowością w waszej drużynie bo ziemniak nie wiedział jak się za to zabrać. Kierownik natomiast nie umie ścinać krzaków i daje się pushować jak gówno co widać na załączonym obrazku gdzie wyjebał Biggrin

[Obrazek: 4X0kCQ7.jpg]
[Obrazek: XIexQwf.gif]
Odpowiedz

Offline Mruczkowy

Jeżeli się tak dalej bawimy to Anarchusiendo na przyszłość kupuj blessy Biggrin mimo wszystko doceniam, dzięki za cylerianki i bp :p

[Obrazek: MCZZmHw.jpg]
[Obrazek: sY5Sq2J.jpg]
Odpowiedz

Offline zglaszambuga

uwielbiam te kółeczka wzajemnej adoracji i pocieszania po smierci kolegi Smile
Odpowiedz

Offline Anarchusiendo

Nmzc, weź domek tym moim BP uzupełnij bo trochę biednie wygląda... możesz się przejść do mojego, odpalę Ci trochę bpkow jak chcesz?
Odpowiedz

Offline zglaszambuga

z checia odezwe sie w grze Wink
Odpowiedz

Offline Anarchusiendo

Jak ze schroniska wyjdziesz, to dawaj Biggrin Biggrin
Odpowiedz

Offline Mruczkowy

(23-11-2016, 15:43)Anarchusiendo napisał(a): Nmzc, weź domek tym moim BP uzupełnij bo trochę biednie wygląda... możesz się przejść do mojego, odpalę Ci trochę bpkow jak chcesz?

Twój bp w każdej chwili może wylądować na dachu bo jest nic nie warty xD poza tym kto mi kupi taki szkolny tornister jakiegoś nienormalnego dzieciaka?? A co do mojego "biednego domku", nawet po tym jak mi poznikały wszystkie itemki które miałem przed restartem domków i tak jest bogatszy od twojego :P W twoim "domie" prócz eq znajdują się jeszcze ślady biedy umysłowej i stanowczo obniża to wartość nieruchomości Biggrin
Odpowiedz

Offline Anarchusiendo

Szkoda strzepić ryja na mruczka, jedno, "nie chwal się".
z pozdrowieniami Biggrin
[Obrazek: 1013d9bb0048b.png]
Odpowiedz

Offline Mruczkowy

(23-11-2016, 15:57)Anarchusiendo napisał(a): Szkoda strzepić ryja na mruczka, jedno, "nie chwal się".
z pozdrowieniami Biggrin
[Obrazek: 1013d9bb0048b.png]

To jest bot, my rozmawiamy o ubitych "żywych" graczach, takiego bota jak Ty to ja sam ubije i raczej to nie jest nic ciekawego
Odpowiedz

Offline Anarchusiendo

[Obrazek: 7341725e9eece.png]

z pozdrowieniami Biggrin
ten myslal ze nie padnie chyba
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości