Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy z logowaniem - 8.11.16r.

Napisany przez shey123, 08-11-2016, 10:57
Problemy z logowaniem - 8.11.16r.

Offline shey123

Witam mam takiego buga że na stronię mogę sie zalogować a w grze juz nie i pisze mi inavild name accound oraz jedna z postaci jest zalogowanych

//Zrobiłem z tego jeden oficjalny temat. Bo co chwile są zakładane nowe. Jeśli ktoś chce pisać na ten temat to tylko i wyłącznie tutaj. - cerb3r

Offline iwin123

(08-11-2016, 10:57)shey123 napisał(a): Witam mam takiego buga że na stronię mogę sie zalogować a w grze juz nie i pisze mi inavild name accound oraz jedna z postaci jest zalogowanych

Mordo ja też tak mam, nie wiem administracja nie ogarnia serwera i tak sie dzieje właśnie, masakra, nie wiem też co z tym problemem zrobić.

Offline cerb3r

Cóż niestety mam to samo :/
[Obrazek: spiderman_signature_by_h1uru-d56i8e1.jpg]

Offline ponton

Widze ze nie jestem jedyny :/

Offline iwin123

Czekamy z cierpliwością, ile im zajmie naprawienie tego błędu.

Offline Baziak

Mi też nie chodzi już od 2 godzin Sad

Offline Buczi

Podbijam, mam ten sam problem Sad

Offline kosmokwach

mam tak samo i wiele innych graczy również

Offline Gavrosz

Przepraszamy za utrudnienia. Zajmujemy się tym problemem a dzisiaj postanowiliśmy go naprawić raz na zawsze. Wszystko wygląda na to, że serwer dedykowany na którym stoi Cyleria jest kompletnie zapełniony logami co jest powodem, że nie ma gdzie generować nowych logów co powoduję odłączenie bazy danych z serwerem. Dlatego wiele z was mogło się logować na stronie ale w grze nie. Invalid password name - ten błąd pokazuje, że nie odnaleziono takiego konta a dlaczego? bo jak skoro baza jest odłączona. Myśleliśmy, że naprawiliśmy ten problem już tydzień temu - fakt, wszystko było okej ale teraz widocznie znów serwer się "zaśmiecił" rozważymy dzisiaj reinstall systemu na nowszą wersje Debiana - powinno pomóc ale to się wiąże z konserwacją serwera (także, serwer będzie wyłączony przez godzinę +/-) Te informacje nie są jeszcze pewne, jeżeli będziemy już w stanie realizacji to na pewno pojawią się informacje na ten temat. Co do rekompensaty to wszystko odbijemy wam w najbliższym UPDATE, które będzie na prawdę duże i niezwykłe. Przekonacie się sami, tymczasem wszyscy jesteśmy ludźmi, staramy się dla was jak najczęściej wprowadzać zmiany i wysłuchiwać problemów. Prosimy wszystkich graczy o zrozumienie nas jako też ludzi a komentarze w stylu "administracja nie ogarnia serwera" sobie darować. Jesteś osobą, która pierwszy raz gra na Cylerii? wbiłeś max 300 poziom i chcesz podsumowywać Adminów? Przykro mi ale to nie możliwe, takie rzeczy mogą pisać tylko i wyłącznie gracze z większym stażem na serwerze. Pozdrawiam.
[Obrazek: MtZjNi9.png]

Offline cerb3r

@Gavrosz wyjaśnił więc temat można zamknąć.
[Obrazek: spiderman_signature_by_h1uru-d56i8e1.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości