Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Knight trochę za mocny? Słów parę o balansie postaci.

Napisany przez Alvaro Morata, 15-07-2016, 11:19

Knight trochę za mocny? Słów parę o balansie postaci.

Offline Alvaro Morata

Po pierwsze... Bug czy zamierzone działanie?
Nie wiem czy wiecie, ale knight może leczyć manę Strong Mana Potion, gdzie ta mikstura na wszystkich evo dostępna jest jedynie dla Sorcererów i Druidów. Nie wiem czy tak powinno być, ale wydaje mi się, że knight i tak jest już za mocny, aby korzystać z takich przywilejów.
Kolejna sprawa, po co w item shopie, są dostępne dwie bronie dla knighta, z różnymi atakami (a nie oszukujmy się, różnica w ataku jest spora (35 ataku różnicy)), w tej samej cenie? Przecież wiadomo, że gracze wybiorą axe. 

Teraz pomówmy trochę o Palladynie. Siedząc na czacie gracze narzekali trochę na niego i bez wachania stwierdzali, że jest najsłabszą postacią na serwerze. Proca z item shopu ma mniej ataku niż wyżej wymieniany axe. A chyba chodzi tu o to, że to Pallek zawsze był shooterem i to proca powinna mieć średnio ~25-30 ataku więcej niż broń dla Knighta z item shopu. 
♥Axe - 130 ataku
♥Proca - 100 ataku
Pallek na Cylerii biega na utamie. Tak skonstruowane są potiony, że bardziej opłacalne jest bieganie na utamie, stąd każdy palladyn spamuje używanie potiona. Co za tym idzie? Palladyn na expie w ogóle nie używa procy, ponieważ nałożone jest exhausted... Był taki system, czy też skrypt, nie wiem, nie znam się na tym ..., że palladyn bije z broni pomimo spamowania potiona. W mojej opini, to już było by ogromnym przywilejem dla Palladyna.

I w sumie to tyle, myslę, że postacie magiczne są w porządku. Czekam na wypowiedź graczy i administracji, co o tym wszystkim sądzą Smile
Pozdrawiam.

Offline MVTI666

Sam gram palkiem i tak samo nie wiem po co miałbym kupować procę, skoro i tak z niej nie strzelam bo się potuje i wale ue. Zgadzam się całkowicie.

Offline Florysta

Ja się nie zgodzę, grałem spory czas paladinem o nicku: Furya. Stwierdzam, że jest to najlepsza jaka może być profesja do expa i pvp wystarczy umieć nią grać i jak się już gra na bocie to korzystać z odpowiednich skryptów. Knight niech zostanie jak jest, teraz gram knightem i tak zbalansowana profesja powinna już zostać, gdyż później jak się ją osłabi nie będzie już opłacalna. Paladin - jedna z lepszych profesji, a spory czas grania nią zaliczyłem na tej i poprzedniej Edycji.

Offline Florysta

(15-07-2016, 11:41)mati-senpai napisał(a): Sam gram palkiem i tak samo nie wiem po co miałbym kupować procę, skoro i tak z niej nie strzelam bo się potuje i wale ue. Zgadzam się całkowicie.

Po co strzelać z procy? Żeby zadać te 800 więcej obrażeń kiedy potrzeba

Offline MVTI666

(15-07-2016, 12:32)Florysta napisał(a):
(15-07-2016, 11:41)mati-senpai napisał(a): Sam gram palkiem i tak samo nie wiem po co miałbym kupować procę, skoro i tak z niej nie strzelam bo się potuje i wale ue. Zgadzam się całkowicie.

Po co strzelać z procy? Żeby zadać te 800 więcej obrażeń kiedy potrzeba

Przykładowo druid swoją bronią wali po te parę stówek i może się potować i walić ue naraz, ja kiedy się potuję mogę tylko korzystać z czaru.

Offline Sahi Sahai

Ek jest dobrą profesją i wcale nie lepszą od RP Wink)
Uważam, że RP jest idealny jeżeli chodzi o sam DMG bo exori san jest porównywalne do SD u MS/ED. Jak już zdobędziesz czar od 800 lvl'a targetowy jakim jest dark illusion to już wgl kosa na maxa..
Obecnie używam skryptów pisanych przez siebie i ograniczam EXH jak to możliwe co powoduje normalne bicie z procy itd.
Proca ma bardzo dobre hity przy moim skillu a jak już jest na +15 to nic tylko strzelać kamyczkami, hehe.
Uważam, że ludzie, którzy płaczą o EXH przy czym nie wali im proca są po prostu nie ogarami bo jest wiele sposobów na ograniczenie exhaused gdyż to u palka normalne... ale jak już ktoś włącza miliard skrytpów naraz niepotrzebnych to nie wnikam.
Gram od 2 edycji RP i jest świetny na PVP i PVM, na wara wybrałbym tylko tą profesje Wink
Słabe dupy z nich zrobiły słabych mężczyzn
Głowy im ryją po to żeby ich tu każdy skreślił
A jak już mają ich na własność, grają na emocjach:
"Tak walczyłeś o kolegów no a teraz kto ci został?"

Offline Sahi Sahai

@edit potowanie na warach z GSP edków/msów jest zajebiste i żadna inna profesja nie wyleczy many ziomeczka w opałach jak RP.
Słabe dupy z nich zrobiły słabych mężczyzn
Głowy im ryją po to żeby ich tu każdy skreślił
A jak już mają ich na własność, grają na emocjach:
"Tak walczyłeś o kolegów no a teraz kto ci został?"

Offline zglaszambuga

nie oszukujmy sie EK jest stukroć razy lepszy od ed/ms.
bije wiecej od ms/ed na 800lv+
jest nie do zajebania* ale i tak Gavrosz mówi ze ek jest zbilansowany.
Czy on w ogole zna slowo "balans"?

Offline zglaszambuga

ek powinien byc pancerny, z tym sie zgodze ale nie bic wiecej od ms/ed.
zreszta widac po ilosci graczy online ze prawie 1/2 to same eki

Offline Gavrosz

Udowodnij mi te dmg i to zmieniam, do tej pory sprawdzalem i było dobrze
[Obrazek: MtZjNi9.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości