Zielony

Zielony

 • Data rejestracji: 14-07-2016
 • Offline

Informacje o Zielony

 • Grupa: Redakcja
 • Razem postów: 39
 • Czas online: 10 Godzin, 43 Minut, 26 Sekund
 • Tytuł: Spalona Buchetka
 • Ostatnia wizyta: 17-07-2017, 15:50
 • Wiek Nie określono
 • Reputacja: 4 [Szczegóły]
 • Ostrzeżenia:

Dane kontaktowe

Dodatkowe informacje o Zielony

 • Sex: Undisclosed

Sygnatura

 • 23:11 You advanced to magic level 14.

Znajomi

Brak

Friends

Lista przyjaciół

W temacie: [Zabawa forumowa] Liczymy do miliona!

Odpowiedzi: 288

01-10-2016, 17:42

Adin Dwa Tri

123

W temacie: exana death?

Odpowiedzi: 4

29-09-2016, 14:30

Tak szczerze to bym tego nie dodawał ;D Już są czary na leczenie trucizny, ognia czy energii. Śmierć zaś nie jest potworkiem jako takim do expienia, więc myślę że może na gracza rzucić klątwę która będzie trwać te 5 minut czy ileś tam. Nie można sobie wszystkiego ułatwiać ;D
Poza tym, jeśli już ma sięvcyleria buty czy inny podstawowy item z regeneracją, to nawet nie czuć tej klątwy.
Jestem na nie ;d

W temacie: Loss Item Box z Lucyfera [PIEKŁO]

Odpowiedzi: 1

27-09-2016, 17:00

Dodatkowo do tego co leciało zawsze? Biggrin Czy teraz jest tylko ten box? D:

W temacie: [700+] Misja Dzienna. Poradnik dla początkujących

Odpowiedzi: 6

27-09-2016, 16:55

+
Ładnie zrobiony poradnik - na pewno się komuś przyda. Dla graczy: na tej mapie jestukrytych kilka skrzynek jeszcze, legenda głosi że w jednej po resecie jest dziwna skrzynia :O


xD

W temacie: Dodatkowy event

Odpowiedzi: 1

25-09-2016, 17:31

Mi też wydaje się, że dodatkowy event o tej porze to przesada. Pomijając już eventy w normalnej rozpisce - admini dodatkowo wrzucają jeszcze stony/bossy i robią inne zabawy. Myślę, że to wystarczy w zupełności.

Wniosek oddalam Biggrin

Temat: Questy / Misje

Odpowiedzi: 9

23-07-2016, 13:04

Proponuje wprowadzić kilka nowych questów, oraz NPC od tasków. Moim zdaniem urozmaiciło by to trochę grę i zachęciło nowych graczy. 

POMYSŁ
Przykładowym questem mogłyby być areny z bossami. Na real Tibii było coś takiego, stąd moja propozycja. Dajmy na to 10 aren, jedna za drugą. Na każdej jakiś boss, przedstawiciel danych mobów. Coś typu pierwsza arena - król rotwormów ( xD ), im dalej jesteśmy tym trudniejszy przeciwnik. Sugerowałbym zrobić 3 areny. Dla graczy z minimum 200 lvl, minimum 800, minimum 1500. Dałbym też możliwość oglądania zmagań danego gracza na arenie. Np, wprowadzenie TP w depo pt. ARENA. Wchodzisz i jesteś na balkonie nad areną. (Trzeba by tylko zrobić to tak, żeby nie można było siohać gracza wewnątrz)

NAGRODY
Gracz po przejściu areny dostawałby Puchar Miedziany / Puchar Platynowy / Puchar Diamentowy (szczerze nie przemyślałem kolorów, ale raczej puchar z nazwą gracza i dopiskiem typu "Zwycięzca areny piórkowej") Ewentualnie jakieś shop pointsy w liczbie 15 / 30 / 45, lub kilka lvli. To zależy od admina. Zamiast takich nagród można by dodać jakąś zbroje, która byłaby dostępna tylko po wykonaniu tego questa. Swego rodzaju rare item dla każdej profesji osobny lub jeden wspólny. Nie mówię już o broniach, ale jakiś hełm czy inne duperele zawsze spoko. (Statystyki tych przedmiotów też nie mają urywać du*y. Nie chcemy przecież zakłócać balansu Biggrin)

POMYSŁ 2
Inny przykład hehe. Bardzo podoba mi się quest na EXP ACCES. Dlatego proponuję wykonać coś na podobnych zasadach dla lvl-u 1200? xD Może trochę przesadzam z tymi lvl'ami. Czekam na komentarze. 
W każdym razie byłaby to jakaś Wyspa mroku, Zły świat, Kraina pedobera czy jaki h*j. Robimy questa na main island (Czytaj npc gdzieś w głównym mieście), po którym dostajemy przepustkę do zapieczętowanych drzwi. Tma byłby tpk do innego uniwersum, znaleźlibyśmy się w mieście opanowanym przez mroczne moce Evil Grogi / Burning Huntery / Ice Demony etc.(może jakieś nowe super silne mobki) No i musielibyśmy wykonać jakieś kilka - kilkanaście - milion zadań dla ludzi znajdujących się na tej wyspie. Po wykonaniu ich dostawalibyśmy jakieś nagrody, punkty czy dodatkowe hp/mane. Nie wiem czy trzeba tu wprowadzać jakiegoś bossa na końcu questa. Może zamiast tego byłaby to misja odbicia komnaty królewskiej w zamku czy mcdonalda. Wbijamy do ostatniego quest rooma w którym byłoby spoooooooooooooro silnych mobów. Robimy czystke, na końcu skrzynia a tam ??? Coś w tym stylu.

POMYSŁ 3
To jest bardziej skomplikowane. Wymagałoby stworzenia 2 nowych addonów, lub zmodyfikowania dwóch już obecnych. Po prostu seria misji w której wybieramy jedną z dwóch(może być więcej) organizacji, dla której chcielibyśmy pracować. Po wykonaniu wszystkich misji dostalibyśmy nowy addon, lub ulepszenia do któregoś z już obecnych. Przykładem mógłby być jester. Robimy misje dla jakiegoś clowna, ukrytego gdzieś w podziemiach miasta czy w kopalni, Musimy na przykład rozbawić strażnika węża przy bramie w zakonie węża (kogel mogel) i aby tego dokonać potrzebujemy tabliczke czekolady, którą musimy zdobyć skądś tam. Później do niego podbijamy jakiś dialog typu 
hi/hi 
tabliczka czekolady/...
po ilu kostkach ty się uśmiechniesz/(on pisze coś w stylu Ha ha ha) xD
misja zaliczona idziemy po następną. Po wykonaniu wszystkich dostalibyśmy na przykład zabawkę clowna lub addon 3 do jestera.
Jeden warunek jest taki, że można robić misje tylko dla jednej organizacji. (Mówiąc organizacja mam na myśli wszystkie addony Citzen/knight/sorc/brotherhood/itd.) Każdego przedstawiciela by trza gdzieś wsadzić i dać mu jakieś questy. (Roboty jak cholera)

PODSUMOWANIE
Ogólnie można zauważyć dużą różnorodność na serwerze. Quest room, taski etc. Ale dla ludzi którzy grali w poprzedniej edycji i obeznali się trochę z serwerem zrobienie tego wszystkiego to tylko kwestia miesiąca - dwóch. Jako, że nie chcemy(bynajmniej ja) żeby serwer znów szedł w stronę resetu, proponuje nowe urozmaicenia. Jako że lvl wbija się w miarę łatwo, sugeruje robić także questy typowo dla Hlvli (czyli 1000 w górę?). Myślę, że niedługo pojawi się 1500 lvl, więc i to wziąłbym pod uwagę. 


TASKI
Kolejna sprawa to taski u npc. Proponuje wprowadzić misje na zbieranie. Coś typu 200 rogów behemota, 50 róż, czy innych pierdów. W każdym razie zbieranie różnych itemów, które i tak lecą z potworów. Dodałbym też jakieś nowe rare przedmioty, których zbieranie będzie trwało dłużej niż jedną rundkę na bocie :Smile
Tutaj nagrody w postaci Golda/Expa. Ewentualnie jakichś miksturek, na które też jest ciągły zbyt. (Bynajmniej niektóre) Misje za które dostawalibyśmy kasę mogłyby być powtarzane, by był jakiś dodatkowy sposób dochodów. 

To tyle, jak coś jeszcze wymyślę to zaktualizuję.