Status serwera: Online

Wszystkich online: 246

Oświadczenie

W związku z tym, że kilka gildii działa na niekorzyść serwera – chcemy Was przygotować na chwilowy spadek graczy. Wyciągniemy konsekwencje u każdego, kto jest zamieszany w zorganizowaną akcję, która ma na celu osłabić morale społeczności Cylerii.

Nie planujemy resetu postaci. Nie planujemy kolejnej edycji. Stawiamy na rozwój i częste aktualizacje, co pewnie zauważyliście. Możecie dalej czerpać zabawę z gry, bo nigdzie się nie wybieramy od prawie dwóch lat ✌️

Czy wiesz, że...

 Na Cylerii jest wiele ukrytych expowisk?


MS & ED EK RP EXP DODATKI ZESTAWY
Koszt
Wygląd
Opis
34Nekro Patron
Patron wszystkich Magow. Aby dzialal prawidlowo musisz miec go przy sobie w miejscu na ammo. Dzieki niemu zyskasz odpornosc na ataki fizyczne o 6% oraz zwiekszenie obrazen magicznych o 10%. Dostepny od 900 poziomu.
Zaloguj się
35Combined Shield
Najlepsza tarcza dla kazdej profesji. Zostala wykonana z polaczenia kilku tarcz. Dodaje: club fighting +6, sword fighting +6, axe fighting +6, distance fighting +9, shielding +6, magic level +10, speed +60, faster regeneration.
Zaloguj się
24Magiczny Plecak
Plecak tylko dla Sorcow i Druidow, regeneruje mane, dodaje 5mlvli i 30 speeda!
Zaloguj się
12Ancient Magic Wand
Tylko dla Sorcow i Druidow. Tyle mocy w tak malej rozdzce...
Zaloguj się
24Elementor Hat
Tylko dla Sorcow i Druidow. Zwieksza obrazenia od mroku o 5%, ataki magiczne o 8%, obrone przed atakami fizycznymi o 7%, smierci o 3% i dodaje 4 mlvle. (Arm: 10)
Zaloguj się
24Elementor Armor
Tylko dla Sorcow i Druidow. Zwieksza obrazenia od mroku o 4%, ataki magiczne o 8%, obrone przed atakami fizycznymi o 8%, smierci o 3% i dodaje 4 mlvle. (Arm: 25)
Zaloguj się
24Elementor Legs
Tylko dla Sorcow i Druidow. Zwiekszaja obrazenia od mroku o 3%, ataki magiczne o 8%, obrone przed atakami fizycznymi o 7%, smierci o 3% i dodaja 4 mlvle. (Arm: 15)
Zaloguj się
300Arcanist Hat
Tylko dla profesji magicznych. Dodaje 10% protekcji od wszystkiego, 10 mlvli oraz regeneruje mane (300 MP na sekunde) Uwaga! Jesli masz go na sobie Utamo Vita juz nigdy Ci sie nie skonczy! Wymagania: 800 poziom.
Zaloguj się
14Cyleria Boots
Najlepsze buty na Cylerii (Arm:6, speed +20, faster regeneration) that has energy for 120 minutes left. (130lvl) Mozesz je naprawic komenda !cyleria boots.
Zaloguj się
12Baku Amulet
Niezwykly amulet – zwieksza protekcje na wszystko o 5%.
Zaloguj się
34Protektor
Zwieksza obrazenia magiczne o 10%. Wymagania: 600 lvl.
Zaloguj się

Konto

Rejestracja

Najlepsi Gracze

© 2022 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.