Status serwera: Online

Wszystkich online: 244

Oświadczenie

W związku z tym, że kilka gildii działa na niekorzyść serwera – chcemy Was przygotować na chwilowy spadek graczy. Wyciągniemy konsekwencje u każdego, kto jest zamieszany w zorganizowaną akcję, która ma na celu osłabić morale społeczności Cylerii.

Nie planujemy resetu postaci. Nie planujemy kolejnej edycji. Stawiamy na rozwój i częste aktualizacje, co pewnie zauważyliście. Możecie dalej czerpać zabawę z gry, bo nigdzie się nie wybieramy od prawie dwóch lat ✌️

Czy wiesz, że...

 Na Cylerii są specjalne areny pvp, dzięki którym nic nie tracisz wskutek śmierci?... zobacz więcej


O serwerze

 


Info Dlaczego Cyleria?
„ Od momentu założenia Cylerii w 2013 roku – naszą misją jest zapewnienie ekskluzywnej i rozbudowanej rozgrywki. Cyleria to otwarty świat evolution, który uwzględnia elementy RPG – począwszy od prostych zadań, aż po zaawansowane, fabularne misje. Na każdym kroku czekają na Ciebie wyzwania, potężne bestie a przede wszystkim – zabawa. Od lat budujemy społeczność Cylerii i na bieżąco staramy się spełniać oczekiwania naszych graczy. Dołącz do nas już teraz – wejdź do wyjątkowego świata fantasy i rozpocznij przygodę na jednym z najbardziej zaawansowanych serwerów Open Tibia. ”

 

Ogólne Świat gry PVP Mnożniki

IP: Cyleria.pl
Port: 7171
Klient: 8.60

  

 

Domki: od 300 lvl
Gildie: od 200 lvla
Free VIP: do 150 lvla

 

 

Ochrona: do 200 lvla
Blokada PZ: 20 sekund
White Skull: 3 minuty
Red Skull: 24 godziny

Red skull 25 na dzień
Red skull 100 na tydzień
Red skull 350 na miesiąc

Exp: ×130 (stages)
Magic: ×10
Skill: ×20

 

 

 


EXP Stages

W trakcie aktualizacji na potrzeby EXP EVENT

 


Baza wiedzy

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące świata Cylerii znajdziesz na naszej stronie. Przygotowaliśmy szczegółowe opisy dla każdego istotnego elementu w grze. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować:

 

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Eventy

Systemy

 


Galeria

 

Konto

Rejestracja

Najlepsi Gracze

© 2022 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.